NOTEIKUMI UN IZMANTOŠANAS NOSACĪJUMI

Laipni lūdzam Germanrings.lv mājas lapā. Iepazīstieties ar mājas lapas noteikumiem un izmantošanas nosacījumiem.

Lūdzu, izlasiet uzmanīgi šos noteikumus un vietnes izmantošanas nosacījumus, pirms veiciet preces pasūtīšanu. Ja jūs lietojat šo mājas lapu vai pasūtāt preces, jūs automātiski piekrītat ievērot šos noteikumus.

Šo tīmekļa vietni pārvalda Germanrings.lv (reģ . Nr . 28056612917, juridiskā adrese Vikingu iela 80A Jūrmala , LV - 2010, Latvija). Preces, kas pieejamas pārdošanai šajā tīmekļa vietnē, pārdod Germanrings.lv Ja Jums ir kādi jautājumi par mājas lapu vai šiem noteikumiem , lūdzu , sazinieties ar Germanrings.lv pa tālruni +371 29154333 vai e-pastu germanrings@gmail.com

Juvelierizstrādājumi ,kas tiek tirgoti Germanrings.lv ir izgatavoti ievērojot pirmskara tehnoloģijas,Lielāko daļu no apstrādes procesa aizņem meistara roku darbs ,tādā veidā panākot augstu produkcijas kvalitāti. Ja pie preces apraksta nav norādīts, ka tā ir reprodukcija , tad tirgotās lietas uzskatāmas par 100% orģināliem izstrādājumiem.

Preču pasūtīšana

 1. Izvēlieties preci un noklikšķiniet pogu „Pirkt”

 2. Izvēlieties preču daudzumu

 3. Pārliecinietes, ka visi preces kritēriji, piemēram izmērs un krāsa, atbilst jūsu prasībām un noklikšķiniet pogu „Norēķināties”

 4. Ja esat jauns šīs vietnes lietotājs, jums būs nepieciešams ierakstīt savu e-pasta adresi un izveidot lietotājvārdu un paroli. Glabājiet savu lietotājvārdu un paroli drošā vietā, jo tie ļauj piekļūt jūsu kontam šajā tīmekļa vietnē.

 5. Lai turpinātu iepirkšanos, jums būs jāievada sava personīgā informācija, rēķina adrese un piegādes adrese.

 6. Kad būsiet izveidojis savu kontu, programma jūs novirzīs uz sadaļu „Piegādes iespējas”, kur jūs varēsiet izvēlēties preces piegādes veidu un ievadīt piegādes un/vai norēķinu adresi (tās var būt atšķirīgas).

 7. Programma jūs novirzīs uz sadaļu „Pabeigt pasūtījumu”. Pēc pasūtījuma iesniegšanas jums uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts automātisks paziņojums ar pasūtījuma apstiprinājumu un rēķins.

 8. Lūdzu, apmaksājiet savu rēķinu 24 stundu laikā. Apmaksājot rēķinu, obligāti norādiet  pasūtījuma numuru. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Germanrings.lv nevar garantēt izvēlētās preces cenu un/vai pieejamību, ja rēķins netiek apmaksāts 24 stundu laikā.

 9. Jūsu izvēlētās preces tiks izsūtītas 1-3 dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas.

Preces iepirkuma līgums

Iepirkuma līgums ir uzskatāms par noslēgtu starp Jums kā pircēju un Germanrings.lv kā pārdevēju ar brīdi, kad Germanrings.lv pieņem Jūsu pasūtījumu internetā. Tas nozīmē, ka pasūtītā prece Jums pieder vēl pirms tā ir Jums piegādāta.

Gadījumā, ja Germanrings.lv nav spējis izpildīt pasūtījumu, tas nekavējoties pārskaitīs Jūsu samaksāto summu atpakaļ uz Jūsu bankas kontu.

Katras preces apraksts ir atrodams šajā tīmekļa vietnē piedāvāto preču sadaļā, katrai precei ir norādīta cena.

Preces un cenas var mainīties un to piedāvājums var būt ierobežotu laiku. Visas cenas ir atkarīgas no pieejamības un piedāvājuma, tīmekļa vietnes pārvaldītāji drīkst grozīt un mainīt cenas un piedāvājumus pēc saviem ieskatiem. Preču cenas tīmekļa vietnē var atšķirties no cenām mazumtirdzniecības veikalos, katalogos un citur.

Datu aizsardzība un konfidencialitāte

Jebkura personiskā informācija, kas jūs identificē un kuru jūs sniedzat Germanrings.lv , tiek uzglabāta drošībā un ir konfidenciāla, tiek apstrādāta godprātīgi un likumīgi. Nekādā gadījumā jūsu personas dati nevar tikt nodoti trešajām personām.

Kad jūs reģistrējat savu informāciju tīmekļa vietnē, jums ir iespēja parakstīties uz turpmāko akciju un īpašo piedāvājumu saņemšanu. Jūs varat atteikties no tā jebkurā laikā, sūtot e-pastu uz: germanrings@gmail.com

Šī tīmekļa vietne var atpazīt iepriekš reģistrētos lietotājus, izmantojot sīkdatnes. Sīkdatnes uzkrāj datus par tīmekļa vietnes apmeklējumu, kas palīdz piedāvāt jūsu vēlmēm piemērotu informāciju. Jūs varat atslēgt sīkdatnes, izmantojot jūsu interneta iestatījumus.

Preču piegāde

Piegādes izmaksas nav iekļautas preču cenā, tā ir papildus maksa, kas var mainīties atkarībā no piegādes veida, kuru jūs izvēlaties, no piegādes valsts un pasūtīto preču daudzuma un/vai svara.

Germanrings.lv  nepiegādā preces. Piegādes pakalpojumus sniedz trešā persona. Ja jūsu pasūtījums ir īpaši smags, tam var piemērot papildus piegādes izmaksas. Vispirms jums būs jāapstiprina piegādes izmaksas un tikai tad jūsu pasūtījums tiks pieņemts. Ja pasūtījumam tiks piemērotas papildus piegādes izmaksas, jūs informēs par to pirms jūsu pasūtījums tiks pieņemts. Jums ir iespēja atcelt pasūtījumu, ja nevēlaties maksāt papildus piegādes izmaksas.

Preču atgriešana un apmaiņa

60 dienu laikā no pasūtījuma piegādes datuma jūs varat atgriezt vai apmainīt iegādāto preci. Atgriežamā vai apmaināmā prece var arī nebūt oriģinālā iepakojumā, taču prece nevar būt lietota vai citādi izmantota, tai jābūt nesabojātai un ar nezaudētu sākotnējo izskatu un vērtību.

Preces atgriešanu vai apmaiņu jūs varat pieprasīt, nosūtot e-pasta ziņojumu uz adresi germanrings@gmail.com. E-pasta ziņojumā, lūdzu, skaidri norādiet iemeslu, kāpēc pieprasāt preces atgriešanu vai apmaiņu, kā arī savu vārdu, uzvārdu, adresi un tālruņa numuru.

Atgriezto preču piegādes izmaksas veic pircējs, izņemot gadījumus, ja tiek atgrieztas preces, kas ir nepareizi atsūtītas vai kurām ir defekts.

Nauda tiks atmaksāta ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc tam, kad Germanrings.lv būs saņemta atgrieztā prece un atzīta par neizmantotu un nesabojātu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka piegādes izdevumi netiek atlīdzināti.

Ja jūs atgriežat preci apgalvojot, ka tai ir defekts, Germanrings.lv pārbaudīs atgriezto preci un informēs jūs par atmaksu pa e-pastu saprātīgā termiņā.

Atgriežot preci, jūs uzņematies atbildību par to, kamēr prece nav saņemta Germanrings.lv norādītajā adresē.

Garantija un mūsu atbildības ierobežošana

Saskaņā ar ES tiesību aktiem, katrai precei ir divu gadu garantijas laiks.

Ja Germanrings.lv neievēro šos noteikumus un nosacījumus, tad Germanrings.lv ir atbildīgs tikai par preču iepirkuma cenu, bet nav atbildīgs par jebkuriem citiem zaudējumiem šīs neizdarības dēļ.

Germanrings.lv  neatbild par zaudējumiem, kas rodas saskaņā ar šiem noteikumiem un nosacījumiem, ko var iedalīt šādās kategorijās:

 1. ienākumu vai ieņēmumu zaudējums;

 2. uzņēmējdarbības zaudējums;

 3. peļņas zaudējums;

 4. paredzēto ietaupījumu zaudējums;

 5. datu zaudējums;

 6. vadības organizācijas nepilnības

Nepārvarami apstākļi

Germanrings.lv  nav atbildīgs par līguma saistību nepildīšanu nepārvaramas varas vai ārkārtēju apstākļu dēļ, kurus nevarēja ne paredzēt, ne novērst, ne ietekmēt un par kuru rašanos nav atbildīgs (piemēram, stihiskas nelaimes, kara darbība, blokāde, civiliedzīvotāju nemieri, streiki, sakaru un kredītiestāžu darbība, normatīvie akti, valsts pārvaldes un pašvaldības institūcijas rīcība un to pieņemtie dokumenti).